Christie odsunięty od składu reprezentacji Szkocji. Może przegapić też mecz z Rangersami

1
Ryan Christie
fot. www.celticfc.net

Pomocnik Celticu, Ryan Christie prawdopodobnie przegapi najbliższy mecz ligowy z Rangersami, który odbędzie się 17 października.

25-letni zawodnik otrzymał powołanie do reprezentacji Szkocji, ale został już odsunięty od składu i musi przejść 14-dniową kwarantannę ze względu na przypadek koronawirusa w szkockiej kadrze.

Rutynowe testy przeprowadzone przed barażowym meczem Euro 2020 z Izraelem dały pozytywny wynik u Stuarta Armstronga. Ryan Christie, podobnie jak Kieran Tierney z Arsenalu i jeden fizjoterapeuta oraz jeden masażysta zostali uznani za osoby, które miały kontakt z Armstrongiem.

Oznacza to, że Christie nie tylko nie wspomoże swojej reprezentacji w barażach, ale może przegapić także najbliższy mecz The Bhoys.

? Jestem bardzo rozczarowany dzisiejszymi wydarzeniami i potencjalnym wpływem, jaki mogą mieć na moją reprezentację i klub. Ponieważ działam w ramach tych protokołów już od dawna, doskonale zdaję sobie sprawę z wszelkich zasad, a dystans społeczny stał się dla mnie normą. Sytuacja jest bardzo frustrująca, zwłaszcza że nie sądzę, abym zrobił coś złego ? poinformował Ryan Christie cytowany przez oficjalną stronę klubową.

Źródło: www.celticfc.net

1 KOMENTARZ