Christie: Mecz z Rangersami jest jak finał

0
Ryan Christie
fot. www.celticfc.net

Pomocnik Celticu FC, Ryan Christie był zachwycony zwycięstwem swojego zespołu w ostatnim starciu z Dundee United i stwierdził, że jedyną krytyką, jaką jego zespół mógłby przyjąć było to, że Celtic nie strzelił więcej bramek tego dnia. Szanse, jakie The Bhoys wykreowali w starciu z Dundee odzwierciedlały ich ostatnie występy, a 25-letni pomocnik chce przenieść te standardy w rok 2021.

? Jesteśmy w dobrej formie, podobnie jak Rangersi. To trochę jak finał, wszystko inne odchodzi na bok i chodzi o stworzenie dobrej pozycji wyjściowej. Chcemy zdobyć trzy punkty i dobrze rozpocząć nowy rok ? powiedział pomocnik Celticu przed meczem z odwiecznym rywalem.

? Rangersi są dobrzy w tym sezonie i nie spodziewamy się niczego innego niż silnego rywala. Byliśmy na szczycie i odnosiliśmy duże sukcesy w ciągu ostatnich kilku sezonów, dlatego wszyscy będą nas naciskać i będą próbować zbliżyć się do naszego poziomu. Jesteśmy sfrustrowani spadkiem formy, który mieliśmy w poprzednich tygodniach, ale udało nam się przez to przejść.

Źródło: www.celticfc.net