Brown przekonany, że Celtic zrehabilituje się w przyszłym sezonie

0
Scott Brown
fot. www.celticfc.net

Sezon 2020/21 nie był udany dla Celticu Glasgow. Piłkarze The Bhoys przegrali rywalizacje o mistrzostwo Szkocji z Rangers FC oraz pożegnali się z rozgrywkami Pucharu Ligi oraz Pucharu Szkocji.

Kapitan Celticu, Scott Brown, który w czerwcu wypełni swoją umowę z klubem i przeniesie się do Aberdeen, gdzie będzie pełnił funkcję grającego asystenta, wierzy że drużyna z Celtic Park zdoła zrehabilitować się w kolejnym sezonie.

? To był ciężki sezon, ale jestem przekonany, że Celtic wróci w przyszłym. Jesteśmy tak samo rozczarowani tym sezonem jak fani. Przepraszamy, że zawiedliśmy ich oczekiwania przez cały sezon ? powiedział Brown.

? Na pewno w okresie letnim Celtic przejdzie wiele zmian. Pojawi się nowy trener. Dla mnie to właściwy czas na wyjazd i nowe wyzwanie, ale Celtic wróci na właściwe tory, ponieważ to fantastyczny klub. Rozegraliśmy tak naprawdę jeden zły sezon w ciągu ostatnich 10 lat, dlatego wierzę w zawodników. Przykro mi, że odchodzę, ale to dla mnie właściwy czas. 

? Przeżyłem w Celticu wiele wspaniałych wspomnień, ale także kilka rozczarowań. Zostały mi jeszcze dwa mecze w Celticu i muszę je jak najlepiej wykorzystać.

Źródło: www.celticfc.net