Brown: Mamy stuprocentową wiarę w trenera

0
Scott Brown
fot. www.celticfc.net

Celtic FC w ostatnim spotkaniu ligowym z Hibernian musiał zadowolić się remisem 2:2. Scott Brown i jego koledzy z Celticu ciężko pracują na boisku treningowym, aby powrócić na ścieżkę zwycięstw.

Celem The Bhoys jest zwycięstwo już w czwartkowy wieczór, kiedy zmierzą się ze Spartą Praga w czwartej kolejce fazy grupowej Ligi Europy. Kapitan Celticu Glasgow, wypowiedział się na temat nadchodzącego spotkania.

? Nasz ostatni występ w starciu ze Spartą Praga nie odpowiadał naszej mentalności, więc dla nas będzie to mała zemsta. Miejmy nadzieję, że uda nam zagrać dobry mecz i odnieść zwycięstwo, którego bardzo potrzebujemy ? powiedział Brown.

? Jeśli uda nam się wygrać, poprawi to naszą pozycję w grupie i właśnie tego musimy się trzymać w tym meczu.

Kapitan Celticu okazał też pełne poparcie dla trenera Neila Lennona.

? Szczerze mówiąc, w ostatnich kilku meczach nie byliśmy najlepsi, ale czas się odbudować. Trenerowi zawdzięczamy kilka dobrych wyników. Pokłada w nas dużo wiary i wkłada dużo pracy w trening i wszystko, co robi.

? Mamy stuprocentową wiarę w trenera. Pokazał już, że potrafi osiągać wielkie rzeczy. Fani byli dla nas fantastyczni przez ostatnie dziewięć sezonów, a teraz nadszedł czas, abyśmy wszyscy trzymali się razem. Dążymy do czegoś wyjątkowego i musimy mieć pewność, że wszyscy stanowimy jedność.

Źródło: www.celticfc.net