Brown: Lennon wszczepia w nas zwycięską mentalność

0
Scott Brown
fot. www.celticfc.net

W niedzielę meczem z Hamilton Academical, Celtic FC oficjalnie rozpocznie ligowe zmagania w sezonie 2020/21. Kapitan The Bhoys, Scott Brown uważa, że dzięki postawie trenera Neila Lennona drużyna wciąż jest głodna sukcesów, chociaż w ostatnich latach zdominowała rozgrywki w Szkocji.

? Neil Lennon wszczepia w nas zwycięską mentalność ? powiedział Brown.

? Był zwycięzcą jako zawodnik i jest zwycięzcą jako menadżer i wpaja to wszystkim nowym zawodnikom, którzy przychodzą do klubu oraz młodszym zawodnikom i chłopakom, którzy są tu od dawna.

? Wiemy, jak to jest zdobywać trofea, ale musimy na to zasłużć. Musimy pracować ciężej niż wszyscy inni i robić to co dotychczas.

? Dla nas sytuacja jest taka sama, jak w każdym innym sezonie. Chcemy, aby na treningach wszyscy pracowali tak ciężko, jak to tylko możliwe i skupili się w 100% na Celticu.

? Tak właśnie jest. Ostatnie dziewięć sezonów było niesamowitych. Każdego roku dążymy do przekraczania granic i to właśnie zamierzamy robić w tym roku ponownie. Dla nas liczy się teraz wyłączne nedzielny mecz. Musimy zrobić wszystko, na czym skupiliśmy się w okresie przedsezonowym i przełożyć to na grę w meczu na Celtic Park.

Źródło: www.celticfc.net