Brown: Chcemy dać fanom powody do świętowania

0
Scott Brown
fot. www.celticfc.net

Pomocnik Celticu, Scott Brown uważa, że jego zespół będzie godnym zwycięzcą Scottish Premiership, jeżeli nie uda się dokończyć tegorocznego sezonu.

W Szkocji wciąż ważą się losy zakończenia obecnych rozgrywek, podczas gdy w Championship, League 1 oraz League 2 po głosowaniu klubów członkowskich podjęto decyzję o zakończeniu sezonu, w efekcie czego mistrzem Championship zostało Dundee United FC, Raith Rovers FC zwyciężył w League 1, a Cove Rangers FC w League 2.

? Mamy 13 punktów przewagi, mamy świetną różnicę bramek. Mamy osiem gier do rozegrania. Czy ktoś z Was wierzy, że nas dogonią? ? stwierdził Brown.

? Jeżeli o mnie chodzi, chcę grać. Chcę pokazać, jak dobrze sobie poradziliśmy przez cały sezon. Zdobyliśmy już jedno trofeum w tym sezonie. Graliśmy w grudniu, ale potem wróciliśmy i wygraliśmy każdy mecz poza starciem z Livingston na wyjeździe ? na sztucznym boisku przeciwko drużynie, która jest bardzo dobrze zorganizowana.

? Chciałbym zobaczyć, jak to się skończy, aby pokazać, jak silni będziemy do końca. W ostatnim meczu strzeliliśmy pięć bramek przeciwko St Mirren, byliśmy w świetnej formie.

? Chcemy pokazać naszą przewagę. Chcemy dać fanom powody do świętowania. Chcemy dziewiątego z rzędu mistrzostwa i upewnienia się, że zagraliśmy możliwie najwięcej spotkań.

Źródło: www.celticfc.net