Arzani zapowiada odejście z Celticu

0
Daniel Arzani
fot. www.celticfc.net

Australijski pomocnik, Daniel Arzani, który broni barw Celticu FC na zasadzie dwuletniego wypożyczenia z Manchesteru City, wypowiedział się na temat swojej przyszłości w zespole mistrza Szkocji.

21-latek podczas swojego pobytu w ekipie The Bhoys zmagał się z licznymi urazami, a kiedy był gotowy do gry, nie był w stanie przekonać do siebie trenera. Były zawodnik Melbourne City zapowiedział, że obecny sezon jest dla niego ostatnim w barwach Celticu.

? Ostatnie dwa sezony były dla mnie naprawdę trudne. Celtic to dobry klub, w którym pracuje wielu wspaniałych ludzi, ale dla mnie najważniejszy jest czas gry, którego nie otrzymałem.

? Byłem sfrustrowany kontuzjami i tym, że nie gram, ale najważniejsze jest teraz patrzeć w przyszłość i odejść do klubu, gdzie będę miał okazję gry.

? Tegoroczny sezon był trudny dla Lenny’ego (Neil Lennon) – rozpoczął swoją drugą przygodę jako trener Celticu z dużym ciężarem na ramionach, idąc do 10 tytuł z rzędu.

? Wróciłem po kontuzji, a on nigdy wcześniej nie widział, aby grał, więc nie mogę go winić. To naprawdę dobry facet i naprawdę dobry trener. To były po prostu niefortunne okoliczności.

Źródło: www.celtsarehere.com