Ange Postecoglou podsumował letnie okienko transferowe

0

Podczas letniego okienka transferowego w Celticu Glasgow doszło do sporej rewolucji kadrowej. Z zespołem pożegnali się zawodnicy, którzy od dłuższego czasu chcieli podjąć nowe wyzwania sportowe, a w ich miejsce zakontraktowano łącznie aż 12 piłkarzy. Trener The Bhoys, Ange Postecoglou podsumował okienko transferowe w wykonaniu szkockiego klubu.

? Wszyscy w klubie ciężko pracowali nad osiągnięciem naprawdę dobrych wzmocnień w tym oknie transferowym i jestem naprawdę zadowolony z jakości, jaką udało nam się zapewnić. Myślę, że mamy odpowiednią drużynę, aby sprostać nadchodzącym wyzwaniom i nie mogę się doczekać pracy z całym zespołem po przerwie międzynarodowej ? powiedział trener Celticu, Ange Postecoglou na temat letniego okienka transferowego.

? Dołączyło do nas wielu zawodników, ale chciałbym również podziękować chłopakom, którzy odeszli z Celticu, za ich wkład w rozwój klubu. Odsonne Edouard i Ryan Christie  to dwaj piłkarze, którzy przez wiele lat byli kluczowymi zawodnikami dla Celticu.

? Chcieli podjąć nowe wyzwania i jestem pewien, że nadal będą mieli bardzo udane kariery. Życzę im wszystkiego dobrego na przyszłość. Życzę również powodzenia Leighowi Griffithsowi podczas jego wypożyczenia do Dundee, gdzie jestem pewien wróci do regularnych występów.

? Wzmocniliśmy drużynę na wszystkich pozycjach, pozyskując międzynarodowe talenty i chociaż jesteśmy naturalnie rozczarowani, że niektórzy zawodnicy od nas odchodzą, życzymy im samych sukcesów w kolejnych etapach kariery.

Źródło: www.celticfc.net