Ajeti: Zawsze jestem szczęśliwy, kiedy mogę grać i pomagać drużynie

0
Brown Ajeti
fot. www.celticfc.net

Napastnik Celticu Glasgow, Albian Ajeti był zachwycony faktem, że mógł mieć swój udział w środowym zwycięstwie The Bhoys przeciwko St. Mirren. Szwajcarowi groziło zawieszenie na dwa najbliższe mecze z powodu podejrzenia symulacji, jakiej miał dopuścić się w starciu z Kilmarnock, ale ostatecznie został zarzuty w stronę jego osoby zostały oddalone.

? Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem znowu grać z drużyną i cieszę się, że ponownie udało nam się wygrać. Myślę, że jesteśmy teraz w dobrej formie i zawsze jestem szczęśliwy, kiedy mogę grać i pomagać drużynie ? powiedział napastnik Celticu.

? Pozostało jeszcze sporo spotkań do rozegrania, ale myślimy tylko o następnym meczu. Jesteśmy teraz w dobrej formie, będziemy na tym bazować i będziemy próbować to kontynuować. Chcemy iść do przodu, grać zespołowo i próbować wygrywać mecze.

? Cieszę się, że mogłem grać i nie zostałem zawieszony na dwa mecze. Dobrze nam idzie. Wygrywamy mecze i gramy dobrą piłkę nożną. Zawsze jestem szczęśliwy, kiedy mogę grać, a jeszcze bardziej, gdy odnosimy sukcesy jako drużyna. To jest dla mnie najważniejsze.

? Wiemy, że mamy dużą jakość i ducha zespołu, a to czyni nas silniejszymi. Czasami mecze są bardzo trudne, ale akceptujemy to i próbujemy wygrać.

Źródło: www.celticfc.net