Ajer: St Mirren bardzo mi imponuje

0
Kristoffer Ajer
fot. www.celticfc.net

Bramki Shane’a Duffy’ego i Jamesa Forresta w pierwszej połowie sprawiły, że Celtic FC pokonał St Mirren 2:1 w ostatnim spotkaniu w szkockiej Premiership we wrześniu ubiegłego roku. Obrońca Celticu, Kris Ajer zdradził, że jest pod wrażeniem postawy ekipy The Buddies w obecnym sezonie.

? Jestem pod wrażeniem wielu szkockich drużyn w tym sezonie. Wszyscy są ustawieni w naprawdę mocny, ofensywny sposób, a ich trenerzy wykonują świetną robotę. St. Mirren to jedna z drużyn, która bardzo mi zaimponowała. Mają dobrą strukturę, wywierają presję i są trudnym przeciwnikiem. To zespół, który bardzo szanuję i wiem, że jest to drużyna, która przyjdzie na Celtic Park w poszukiwaniu punktów ? powiedział Ajer.

Odkąd Celtic po raz ostatni spotkał się z St Mirren, zespół przeżywał wzloty i upadki. Ajer twierdzi, że kryzysy jeszcze bardziej umocniły drużynę i więź między zawodnikami, przez co The Bhoys są zdeterminowani, aby pokazać, na co ich stać w nadchodzących meczach.

? Nie możemy zaprzeczyć, że w obecnym sezonie przeżyliśmy wiele rozczarowań. W zespole zawsze istniała jednak wspaniała wspólnota, co było najbardziej widoczne w trudnych chwilach. Zawsze trzymamy się razem i razem jako zespół przeżywamy trudne i wspaniałe chwile.

? Spoglądamy teraz na naszą formę podczas treningów i będziemy starać się to pokazać w grze. Wszyscy naprawdę wkładają w to pracę i jesteśmy zmotywowani, aby pokazać to w meczach o stawkę.

Źródło: www.celticfc.net