Postecoglou: Dundee United pod wodzą Liama Foxa zrobiło spory postęp

0
Ange Postecoglou
fot. www.celticfc.net

W niedzielę Celtic Glasgow zmierzy się z Dundee United w meczu 23. kolejki Scottish Premiership. Chociaż The Bhoys mieli ostatnio dobrą passę w starciach z tym rywalem, trener Ange Postecoglou spodziewa się trudnej przeprawy.

– Nawet w meczu, który wygraliśmy 9:0, o ile dobrze pamiętam, zdobyliśmy drugiego gola dopiero w 40. minucie, więc tego dnia też musieliśmy ciężko pracować. Musieliśmy dać z siebie maksimum, aby uzyskać dominację i nie inaczej będzie w tym tygodniu.

– Robiliśmy to w każdym meczu, w którym wychodziliśmy na boisko i staraliśmy się wykazać naszym autorytetem, grać naszą piłkę nożną i wywierać presję na przeciwnikach – zarówno u siebie, jak i na wyjeździe. Czasami nie osiągamy tak imponujących wyników, ale to nie znaczy, że nie dominujemy w innych grach.

– Dundee United pod wodzą Liama Foxa ​​poprawiło się w kontekście tego, jak chcą grać i wyglądają na dużo bardziej ugruntowanych jako drużyna.

– Po przerwie na Mistrzostwa świata wrócili o wiele bardziej konsekwentni w swojej formie i wynikach, więc wiemy, że to dla nas wyzwanie, ale wiemy też, że byliśmy dobrzy i chcemy to kontynuować.

Źródło: www.celticfc.net