Jak działają bonusy bukmacherskie?

0
Celtic Park
fot. www.celticfc.net

Świat nowoczesnych zakładów online w ciągu ostatnich lat bardzo się rozwinął i wypracował własną strategię przyciągania nowych klientów. Zapotrzebowanie na zakłady bukmacherskie rośnie z roku na rok, a wraz z nim atrakcyjność ofert od platform internetowych. Bonusy bukmacherskie 2021 stały się naprawdę jednym z głównych kryteriów wyboru biura bukmacherskiego. Co warto wiedzieć takim rodzaju prezentów – czytaj dalej! Jak działają bonusy bukmacherskie i na co warto zwrócić szczególną uwagę? 

Szczególna uwaga, która otacza polskie zakłady bukmacherskie, pojawiła się nie bez powodu. Ten segment rynku jest dość konkurencyjny, co zmusza firmy bukmacherskie Polski oferować lepsze warunki swoim klientom oraz działać nie tylko we własnych interesach! Jedną z najczęściej spotykanych promocji wśród nowoczesnych bukmacherów są programy bonusowe. Pojawiły się one stosunkowo niedawno, ale już zdążyły dość mocno ewoluować i przejść od marketingowych chwytów do wartościowych i przydatnych prezentów! Cóż, wyjaśnimy, jak działają bonusy bukmacherskie!

– Bonusy dla nowych graczy

Nowi gracze są dość ciepło witani przez firmy bukmacherskie. W końcu bukmacherzy poprzez aktywną kampanię reklamową w Internecie, sponsoring itp. starają się wyróżnić, oferując lepsze warunki. Tak więc, nowi gracze zostaną powitani pierwszym bonusem, który pomoże skutecznie obstawić swój pierwszy zakład! 

– Programy bonusowe dla stałych graczy 

Najczęściej gracze otrzymują wartościowe prezenty tematyczne, podczas mistrzostw i turniejów. Na przykład podczas The International – bukmacher będzie oferował podwyższone kursy lub innego rodzaju bonusy na eSporty. Aktywni gracze otrzymują również osobiste oferty od bukmachera na swoją pocztę!

Rodzaje bonusów bukmacherskich
Analizując cały segment rynku europejskiego, można śmiało stwierdzić, że polscy bukmacherzy oferują jedne z najbardziej lukratywnych programów bonusowych. Jakie więc rodzaje bonusów bukmacherskich są oferowane wśród polskich platform?

  1. Bonus za rejestracje 

Ten rodzaj bonusu stał się jednym z najbardziej reklamowanych wśród platform internetowych. Każdy bukmacher stara się zaskoczyć nowych graczy i zaoferować jak najwyższy bonus powitalny. 

Po zarejestrowaniu nowego konta, masz możliwość otrzymania bonusu pieniężnego na swoje saldo. U większości bukmacherów otrzymasz bonusowe pieniądze natychmiast po dokonaniu pierwszej wpłaty, ale czasami musisz najpierw wpisać kod promocyjny! Tego typu bonus będzie bardzo przydatny dla nowych graczy, ponieważ daje możliwość postawienia pierwszego zakładu na koszt bukmachera!

  1. Bonus bez depozytu 

Tego typu bonusy są również dość często spotykane na stronach polskich bukmacherów. Główną zaletą jest to, że otrzymujesz bonus od razu po rejestracji, nawet bez dokonywania pierwszej wpłaty na swoje saldo. Bukmacher daje Ci prezent jako i możesz cieszyć się grą! Najczęściej tym prezentem jest – freebet!

Jakie sporty cieszą się najlepszymi bonusami?

Polski segment zakładów bukmacherskich rozwija się dynamicznie każdego dnia, oferując najlepsze warunki dla użytkowników. Czołówka dyscyplin wśród polskich bukmacherów zmienia się z roku na rok, ale my wyróżniamy trzy najlepsze! Jakie sporty cieszą się najlepszymi bonusami: 

  1. Piłka nożna 

Ten sport jest najbardziej popularny nie tylko wśród polskich bukmacherów, ale na całym świecie! Najlepsze programy bonusowe można znaleźć właśnie w tej dyscyplinie zwłaszcza podczas mistrzostw! 

  1. Esport 

Zakłady sportowe w tej dyscyplinie rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Niektórzy analitycy przewidują, że za kilka lat eSport będzie oglądany częściej niż piłka nożna! Właśnie dlatego programy bonusowe są szalenie dochodowe! 

  1. MMA 

Ta dyscyplina sportowa cieszy się dużym popytem, zwłaszcza przez ostatnie parę lat.  Bukmacherzy oferują świetne bonusy, szczególnie przy walkach wiadomych sportowców! 

Gdzie obstawiać z bonusami w Polsce? 

Oferty bonusowe u bukmacherów są dość zróżnicowane, gdyż każda firma stara się zaskoczyć swoich graczy czymś wyjątkowym. Trudno jest jednak wybrać program bonusowy, który najbardziej Ci odpowiada. Dlatego zebraliśmy kilka wskazówek, które wyjaśnić- Gdzie obstawiać z bonusami w Polsce:

– Wybierz licencjonowane platformy. W ten sposób nie tylko skorzystasz z najlepszych programów bonusowych, ale także będziesz miał pewność, że Twoje wygrane są uczciwe! 

– Skorzystaj z portalu – https://zaklady-bukmacherskie.online/zaklady-esport/. Znajdziesz tu nie tylko najlepsze informacje o świecie zakładów bukmacherskich, ale także porównasz najlepsze bonusy od polskich bukmacherów! 

Źródło: www.celticpoland.com