Autor: Mick Wachowski | 18.08.2016; 14:35

Brendan Rodgers nie ukrywa, że Celtic ma kapitalny wynik przed rewanżem z Hapoelem Beer Sheva. Irlandczyk pochwalił swoich zawodników za wielki charakter, jakim wykazali się w środowym spotkaniu.

- Wynik 3:0 byłby co prawda lepszy niż 5:2, ale nie mamy prawa narzekać. Mamy dużą zaliczkę. Fakt, że zdobyliśmy aż pięć goli pokazuje, na jakim zagraliśmy poziomie. Podnosząc się po tym, jak straciliśmy dwie bramki, pokazaliśmy naszą siłę mentalność. Jestem pod wrażeniem charakteru, z jakim zagrała moja drużyna - podkreślił Rodgers.

Menedżer przyznaje, że w pierwszej połowie Celtom brakowało niewiele do ideału. - Zagraliśmy w tych 45 minutach doskonale. Byliśmy agresywni, stwarzaliśmy liczne sytuacje i co ważne, strzeliliśmy aż trzy gole. Tych trafień mogło być zresztą nawet więcej. Tak naprawdę słabiej zagraliśmy tylko przez dziesięć minut drugiej połowy. Rywal to wykorzystał, zdobywając dwie bramki. To my mamy jednak dużo bardziej komfortową sytuację przed rewanżem - dodał Rodgers.