Autor: Mick Wachowski | 19.08.2017; 15:48

Celtic kontynuuje swój ligowy marsz i jest niepokonany od pięćdziesięciu dwóch meczów w kraju. W sobotnie popołudnie drużyna Brendana Rodgersa pokonała 2:0 Kilmarnock.

Tym razem The Bhoys do wygranej poprowadzili pomocnicy. Wynik otworzył tuż przed przerwą James Forrest. W końcówce mecz wygraną zapewnił natomiast Callum McGregor.

Trzeba przy tym podkreślić, że kolejne udane zawody w barwach The Bhoys rozegrał Tom Rogić. Zanotował on dwie asysty. Podobać mogło się zwłaszcza rozegranie akcji z McGregorem.

Co prawda wygrana gości nie była pod względem goli okazała, ale gospodarze nie mieli w zasadzie okazji, by doprowadzić do remisu. W całym spotkaniu oddali trzy strzały, ale żaden z nich nie poszybował nawet w światło bramki.

KILMARNOCK - CELTIC 0:2