Autor: Mick Wachowski | 05.11.2016; 17:21

Drużyna Celticu do lat 20. rywalizuje w rozgrywkach SFA Youth Cup. W sobotnie popołudnie młodzi The Bhoys rozbili w trzeciej rundzie amatorów z Edinburgh City.. 21:0!

Wszyscy spodziewali się tego, że w spotkaniu tym może dojść do pogromu. Tego, że Celtowie będą strzelać średnio co cztery i pół minuty, nikt nie mógł jednak przewidzieć.

Worek z bramkami otworzył w 21. minucie Theo Archibald. Najwięcej, bo pięciokrotnie, na listę strzelców wpisywał się Calvin Miller. Mecz z czterema bramkami zakończył z kolei Kristoffer Ajer.

CELTIC - EDINBURGH CITY 21:0
Archibald 21, Crossan 23, 27, Johnston 24, 32, 57, Ajer 26, 72, 74 (k.)., 79, Miller 38, 40, 45, 48, 70, Ralston 43, Hill 55, Hendry 80, Aitchison 85, 86, Wardrop 88

Źródło: celticfc.net