Kolejne problemy..

Pewne jest, że w niedzielne popołudnie na Ibrox nie zagra Jos Hooiveld. Do ostatniej chwili walczyć o występ będzie Robbie Keane oraz Glenn Loovens. Do tej dwójki dołącza kolejny defensor! Debiut w Old Firm Derby być może będzie musiał przełożyć również Edson Braafheid. Tony Mowbray nie załamuje, jednak rąk. Nasz trener podkreśla, że klub ma na tyle szeroką kadrę, że spokojnie "załata" dziury spowodowane kontuzjami.

- Całej trójce damy tyle czasu ile możemy dać. Wszystko wyjaśni się w niedzielny poranek... Mam zaufanie do swojego zespołu i każdego gracza, który będzie tego dnia reprezentować Celtic na Ibrox - mówi Mowbray.

- Mam nadzieję, że obie drużyny będą prezentować się bardzo dobrze. Czeka nas dobry spektakl. Wygra drużyna lepsza - kontynuuje.

Szanse na debiut mają Josh Thompson i Thomas Rogne. Młodzi stoperzy spisują się bardzo dobrze i mogą być ostoją naszego bloku defensywy w niedzielnej potyczce. - Zwycięstwo daje nam trzy punkty i mamy jeszcze wiele okazji na dogonienie rywali - zakończył Tony Mowbray.

Napisane przez: Bartosz Wiśniewski dnia 26.02.2010; 21:11