Dwugłos trenerski

Neil Lennon zaliczył udany debiut w roli trenera Celticu Glasgow. "The Bhoys" pokonali na własnym boisku Kilmarnock 3-1 i znacznie przybliżyli się do... zajęcia drugiego miejsca w tabeli, gwarantującego grę w eliminacjach Ligi Mistrzów 2010/11.

Neil Lennon (Celtic):

Jestem po wrażeniem tego jak przyjęli mnie fani naszego zespołu. Jednak kiedy zaczęło się spotkanie wszystkie emocje poszły na bok, skupiłem się tylko na wydarzeniach dziejących się na murawie. Jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa i gry moich zawodników. Zagraliśmy bardzo dobrze zespołowo, dzięki czemu bardzo dobrze prezentowaliśmy się w defensywie. Jeśli chodzi o ofensywę, to poszczególni piłkarze zagrali tak jak chciałem, z czego jestem bardzo zadowolony.

Jimmy Calderwood (Kilmarnock):

Zagraliśmy dziś bardzo słabe spotkanie. Przegraliśmy pięć spotkań z rzędu i chcieliśmy się dziś dobrze zaprezentować, jednak zupełnie nam to nie wyszło. Myślę, że w głowach zawodników siedziała pewna obawa przed kolejną porażką i to w dużym stopniu wpłynęło na naszą grę. Mam nadzieję, że w końcu zaczniemy grać dużo lepiej, bo w innym wypadku możemy mieć poważne problemy z utrzymaniem.

Robert Pryłowski

Napisane przez: Robert Pryłowski dnia 27.03.2010; 20:58