Mogga: Rozstaję się w zgodzie

Po sromotnej porażce poniesionej w środowy wieczór z St Mirren 4-0, zarząd klubu podjął decyzję o zwolnieniu trenera drużyny - Tony'ego Mowbraya. Młody trener rozumie decyzję klubu, życząc mu samych sukcesów sportowych w przyszłości.

- Oczywiście czuję wielkie rozczarowanie z powodu tej decyzji. Jestem jednak dumny z tego, że mogłem nie tylko występować tutaj jako piłkarz, ale również objąć tak zaszczytną funkcję trenera tej drużyny - powiedział Mowbray.

- Chciałbym podziękować wszystkim piłkarzom z którymi pracowałem i zarządowi klubu. Odchodząc, życzę drużynie samych sukcesów sportowych w przyszłości. Ten klub zasługuje na to aby powrócić do europejskiej czołówki - dodał Mogga.

My również życzymy Tony'emu sukcesów w pracy zawodowej i dziękujemy za wszystko co zrobił dla naszego klubu. Może nie udało mu się osiągnąć jakiegoś sukcesu, zdobyć nawet któregoś z krajowych pucharów. Jednak nie możemy mu odmówić ambicji i starań, które włożył aby Celtic grał skutecznie i efektownie. Kto wie, może jeszcze kiedyś do nas powróci...

Robert Pryłowski

Napisane przez: Robert Pryłowski dnia 26.03.2010; 01:47