Optymizm Fortune

"Celtic musi grać atrakcyjny i skuteczny futbol" - taką dewizę wyznaje Marc Antoine-Fortune i także z pewnością opiekun "The Bhoys" - Tony Mowbray. Piłkarzom z Parkhead udało się zdobyć szesnaście bramek w ostatnich siedmiu meczach, głównie za sprawą Robbiego Keane'a. Fortune wierzy, że on i jego koledzy nadal będą tak skuteczni i Celtic będzie wygrywał kolejne mecze.

- Rzadko jestem z siebie zadowolony po meczu. Chyba, że wykorzystam wszystkie sytuacje, które koledzy mi stworzyli. W tym sezonie niestety rzadko mi się to udawało - nie ukrywa Fortune.

- Trudno powiedzieć czy gdyby Robbie był z nami wcześniej, to udało by nam się zdobyć więcej punktów. Tego nikt nie wie. Jednak wszyscy w zespole nie myślimy już o przeszłości, tylko koncentrujemy się na najbliższych spotkaniach - dodaje napastnik.

Fortune odniósł się także do słów Barry'ego Robsona, który stwierdził, że następnym piłkarzem, który opuści Celtic Park będzie Aiden McGeady.

- To nieistotne co myślą byli piłkarze o obecnej sytuacji w zespole. Myślę, że Aiden nie myśli o zmianie barw klubowych. Ja również nie zaprzątam sobie głowy takimi sprawami. Na takie rozważania przyjdzie czas latem - kończy Fortune.

Napisane przez: Robert Pryłowski dnia 20.03.2010; 01:27