Remis z Rapidem Wiedeń

Celtic zanotował remis podczas przygotowań do sezonu w Austrii. Mecz z Rapidem Wiedeń zakończył się wynikiem 1:1

Trzeba otwarcie przyznać, że nie był to wybitny mecz mistrzów Szkocji. W pierwszej odsłonie, mimo gry stosunkowo mocnym składem, gra gości się nie kleiła. Nikogo specjalnie nie zdziwił więc wynik. Po bramce Joelintona z rzutu karnego Austriacy prowadzili do przerwy 1:0.

Gra Celticu wyglądała już lepiej po przerwie. Menedżer Brendan Rodgers chwalił w pomeczowych wywiadach nowego piłkarza, Jonny'ego Hayesa, który wywalczył w 72. minucie karnego. Jedenastkę na wyrównującego gola zdobył Moussa Dembele.

RAPID - CELTIC 1:1