Plotki: Anglicy chcą Griffithsa. Celtic pozyska Turka?

Angielskie kluby uważnie monitorują sytuację na Celtic Park. Zarówno Newcastle United, jak i West Brom myślą o pozyskaniu Leigh Griffithsa.

Król strzelców z ubiegłego sezonu nie ma za sobą tak udanych rozgrywek. Często musiał ustępować miejsce Moussie Dembele, a poza tym nie omijały go urazy.

Griffiths grał już wcześniej w Anglii, ale jego przygoda z Wolves była nieudana. W mediach mówi się, że jeśli chciałby spróbować jeszcze gry na południu Wysp, to jest to dla niego ostatni dzwonek.

Trudno jednak oczekiwać, by zarząd Celticu zgodził się na jego sprzedaż. Chyba, że wcześniej wzmocni swój atak.

Celtów nie łączy się jednak ze snajperami, a głównie z defensorami. Na celowniku Szkotów znalazł się podobno lewy obrońca Fenerbahce, Hasan Ali Kaldirim. Zawodnikowi temu wygasa w czerwcu kontrakt i mógłby odejść bez sumy odstępnego.

Po udanych transferach Dembele i Sinclaira i Robertsa, Celtic znów szuka piłkarzy w Anglii. Na liście życzeń Rodgersa jest podobno Chris Willock - młody lewy skrzydłowy Arsenalu. Mógłby on trafić do Glasgow na wypożyczenie.

Innym skrzydłowym łączonym z Celtikiem jest natomiast Connor Mahoney. Piłkarzem Blackburn interesują się także Nittingham i Wolves.

Napisane przez: Mick Wachowski dnia 13.06.2017; 14:53