Kris Commons zakończy karierę?

Kris Commons przyznaje, że nie ma stuprocentowego przekonania czy będzie kontynuować piłkarską karierę. 33-latek rozważa obecnie różne opcje.

Zawodnik, który trafił na Parkhead w 2011 roku z Derby County, był przez kilka sezonów kluczową postacią The Bhoys. Wszystko zmieniło się w ubiegłym roku, gdy coraz częściej zaczęły doskwierać mu bolące plecy. Commons nie przekonał do siebie Brendana Rodgersa i odżył dopiero w styczniu, gdy wysłano go na wypożyczenie do Hibernianu.

Szkot wrócił teraz do Glasgow i chce przemyśleć swoją przyszłość. - Muszę odpowiedzieć sobie na pytanie, co dalej. Mam wiele możliwości, począwszy od dalszej gry w piłkę, a skończywszy na roli trenera czy eksperta telewizyjnego. Na razie nie zamykam się na żadną ewentualność - mówi Commons.

33-latek przyznaje, że ciągnie go jeszcze na boisko, ale nie wie, co na to jego organizm. - Czuję, że nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa, jednak nie wiem czy będę w stanie wrócić do gry na swoim najwyższym poziomie. Jeżeli miałbym kontynuować karierę i się męczyć, walcząc z bólem i powrotem do pełni formy, to wolałbym raczej powiedzieć stop, kończąc teraz, gdy gram na relatywnie wysokim poziomie - kwituje.

Napisane przez: Mick Wachowski dnia 31.05.2017; 13:25