Rodgers: Osiągnęliśmy coś wielkiego

Brendan Rodgers nie szczędził komplementów swoim piłkarzom po finałowym meczu z Aberdeen. Irlandczyk przyznał, że nie mógł spodziewać się przed sezonem, że rozgrywki zakończą się dla The Bhoys tak udanie.

- To, co w tym roku osiągnęliśmy i styl, w jakim tego dokonaliśmy, są niesamowite. Nie mógłbym wymyślić równie dobrego scenariusza - przyznał Rodgers.

- Nigdy nie ukrywałem, że od dziecka kibicowałem temu klubowi. To dla mnie wielki zaszczyt, że teraz mogę być jego menedżerem - dodał.

Aberdeen postawiło poprzeczkę wysoko i niewiele brakowało, a w finale Pucharu Szkocji doszłoby do dogrywki. - Trzeba pochwalić rywala, bo był to dla nas trudny mecz. Zwłaszcza w pierwszej połowie nie graliśmy tak, jakbym tego oczekiwał. Kazałem jednak piłkarzom zachować spokój i starać się grać swoje. Zakładaliśmy, że Aberdeen się zmęczy. Koniec końców to wykorzystaliśmy - powiedział Rodgers.

- Nasi piłkarze pokazali w tym meczu charakter i potwierdzili, że stać ich na rzeczy wielkie. Takimi osiągnięciami przechodzi się do historii klubu - skwitował.

Napisane przez: Mick Wachowski dnia 28.05.2017; 13:30