KSW 39

Majówka dobiega końca, ale czeka na nas mnóstwo ciekawych wydarzeń. Za niecały miesiąc najlepsi zawodnicy MMA staną do walki na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jest to Gala KSW 39: Colloseum, która odbędzie się już 27 maja. To największe tego typu wydarzenie w historii polskiego MMA. Co ciekawe sprzedano już ponad 45 tysięcy biletów, dlatego nie czekaj z ich kupnem jeśli jesteś zainteresowanym wzięciem udziału w KSW na żywo.

Karta walk przedstawia się bardzo interesująco. Dla fanów freak fight pojedynek stoczy Popek, a w zasadzie Paweł Ryszard Mikołajuw, który jest polskim raperem i początkującym zawodnikiem MMA. Przygodę z tym sportem rozpoczął w 2008 roku i do tej pory na 4 walki przegrał 2 z – Mariuszem Pudzianowskim i Sanderem Duyvisem. Na ringu stanie naprzeciwko Roberta Burneiki, znanego jako „Hardkorowy Koksu”. To litewski zawodnik, który trenuje od 2012 roku i jak dotychczas na 2 walki wygrał obydwie.

Na miłośników poważniejszych rozgrywek czeka walka wieczoru Mameda Khalidova – polskiego zawodnika MMA z korzeniami czeczeńskimi, aktualnego mistrza wagi ciężkiej w KSW, z Borysem Mańkowskim, który jest obecnie międzynarodowym mistrzem KSW w wadze półśredniej. Ten pojedynek przyniesie na pewno niesamowite wrażenia, adrenalinę i emocje, ponieważ po tych zawodnikach można się spodziewać wszystkiego. Obydwoje są wybitni i najlepsi, Borys Mańkowski zgodził się przybrać nieco kilogramów żeby odbyć tą walkę.

Na gali zobaczyć też będzie można kobiety – Ariane Lipski i Diane Belbite, które będą walczyć o pas wadze muszej. Limit tej wagi wynosi 50,802 kg. Natomiast Marcin Różalski i Fernando Rodrigues Jr. stoczą pojedynek o mistrzowski pas wagi ciężkiej. Pozostali zawodnicy jakich spotkamy to Bedorf i Kita, Mariusz Pudzianowski i Tyberiusz Kowalczyk, Marcin Wrzosek i Kleber Koike Erbst, Tomasz Narkun i Marcin Wójcik, Mateusz Gamrot i Norman Parke, a także Damian Janikowski i Julio Gallegos.

Jeśli na bieżąco śledzisz zawodników MMA spróbuj złożyć zakłady bukmacherskie na Twoich liderów. Dzięki temu może uda Ci się zarobić nieco dodatkowej gotówki i będziesz świetnie się bawić. ComeOn Kod Bonusowy 2017 to najlepsza promocja dostępna w sieci. Gry hazardowe od zawsze związane były ze sportem, ponieważ potęgowały emocje towarzyszące oglądaniu rozgrywek.

Warto czytać też wszelkie artykuły sportowe, które tworzy agencja seo, dlatego jeśli potrzebujesz zdobyć więcej informacji o zawodnikach i innych dyscyplinach sportowych wystarczy, że wpiszesz poszukiwane słowo w wyszukiwarce internetowej. W ten sposób otrzymasz najbardziej aktualne dane z największą ilością odsłon.

Napisane przez: Redakcja dnia 23.05.2017; 12:35