"Wygrała drużyna lepsza"

Celtic nie sprostał Borussii Moenchenglabach, przegrywając na własnym boisku 0:2. Brendan Rodgers przyznał, że Niemcy byli tego wieczora dużo lepszą drużyną.

- Biorąc pod uwagę przebieg całego meczu, nie mam wątpliwości, że wygrała lepsza drużyna. Nasi piłkarze dali z siebie wszystko, ale Niemcy górowali nad nami w wielu elementach gry. Byli szybsi i grali z większym zdecydowaniem. Ten mecz to dla nas lekcja. Będziemy pracować, by w kolejnych kilku latach osiągnąć poziom gry, jaki prezentowała tego wieczoru Borussia - mówił po meczu Rodgers.

Celtic stracił dwa gole po błędach doświadczonego defensora - Kolo Toure. Rodgers broni jednak swojego podopiecznego. - W meczach na takim poziomie nie można dawać rywalom prezentu, a my podarowaliśmy aż dwa. Kolo to profesjonalista i odkąd przybył do naszego klubu, grał znakomicie. Pozycja defensora jest jednak newralgiczna. Jeśli popełnisz błąd, wszyscy to zauważają i winią właśnie ciebie. Jeden gorszy mecz nie przekreśla tego, co robi dla naszego zespołu - dodał.

Napisane przez: Mick Wachowski dnia 21.10.2016; 16:02