Rodgers: Dembele ma ogromny talent

Brendan Rodgers nie szczędził drużynie komplementów po derbowym zwycięstwie nad Rangers. Na szczególne słowa uznania zasłużył autor hat-tricka, Moussa Dembele.

- Ten mecz został przez nas zdominowany. Myślę, że w grze widać duży progres. Graliśmy z dużą agresją i pressingiem. Właśnie te cechy pozwoliły nam zwyciężyć. Byliśmy poza tym zdyscyplinowani pod względem taktycznym. W wielu elementach prezentujemy się lepiej niż jeszcze kilka tygodni temu - dodał.

Rodgers komplementował na pomeczowej konferencji autora hat-tricka, Moussę Dembele. Nie może jednak zadeklarować, że młody Francuz będzie grać w podstawowym składzie. - Czasem będzie na boisku, a czasem nie. Na pierwszym miejscu stawiamy na to, co w danym momencie jest potrzebne drużynie - podkreślił Rodgers.

- Moussa to młody, 20-letni chłopak i cała kariera jest przed nim. Musi ciężko pracować, ale na jego przyszłość patrzę z dużym optymizmem. Ma ogromny talent. Znalazł się w podstawowym składzie, bo Leigh (Griffithsa) nie było z powodu kontuzji z nami. Cieszę się, że Moussa zabłysnął właśnie w tak ważnym meczu. To jego dzień i niech czerpie z tego jak największą radość - skwitował.

Napisane przez: Mick Wachowski dnia 11.09.2016; 09:51