Ambrose poza kadrą na LM!

Brendan Rodgers ogłosił kadrę Celticu na Ligę Mistrzów. Wiemy już, że w fazie grupowej nie będziemy oglądać Krisa Commonsa i Efe Ambrose.

W kuluarach pisze się, że Nigeryjczyk jest tą decyzją mocno zaskoczony. Ambrose odmówił transferu do Standardu Liege, by walczyć o miejsce w składzie Celticu. Okazuje się, że czeka go tu co najwyżej rywalizacja na szkockim podwórku.

Celtic ogłosił kadrę złożoną z 24 zawodników. Prócz Commonsa i Ambrose, brakuje w niej pozyskanego jeszcze przez Ronny'ego Deilę Kristoffera Ajera. Pomimo kontuzji, na liście obecnych znaleźli się Gary Mackay-Steven i Jozo Simunović.

Kadra Celticu na LM:

Logan Bailly, Leo Fasan, Dorus de Vries, Craig Gordon, Ross Doohan; Erik Sviatchenko, Kieran Tierney, Kolo Toure,
Eoghan O’Connell, Emilio Izaguirre, Dedryck Boyata, Jozo Simunovic, Jamie McCart; Cristian Gamboa, Mikael Lustig, James Forrest, Stuart Armstrong, Nir Bitton, Scott Brown, Ryan Christie, Liam Henderson, Regan Hendry, Callum McGregor, Tom Rogic, Patrick Roberts, Mark Hill, Michael Johnston, Calvin Miller, Scott Sinclair, Jack Aitchison, Leigh Griffiths, Nadir Ciftci, Moussa Dembele, Gary Mackay-Steven.

Napisane przez: Mick Wachowski dnia 03.09.2016; 09:09