"McGeady powinien zostać w Celticu"

Były bramkarz Celticu Glasgow, Packie Bonner uważa, że Aiden McGeady nie jest jeszcze gotowy na grę w silniejszym klubie od The Bhoys. Według 49-letniego Irlandczyka, jego rodak musi podszkolić jeszcze kilka elementów piłkarskiego rzemiosła aby poradzić sobie w klubie klasy Manchesteru United czy Realu Madryt.

- Śledzę rozwój kariery Aidena od wielu lat. Pamiętam jak przychodził do Celticu w wieku 15 lat i od razu można było dostrzec, że jest świetnie zapowiadającym się piłkarzem. Myślę jednak, że powinien zostać na Celtic Park jeszcze przynajmniej przez rok, może dwa.

Bonner pochwalił również wypożyczonego z Tottenhamu Robbiego Keane'a, który jego zdaniem znacząco poprawił grę drużyny Tony'ego Mowbraya.

- Keane przyszedł tutaj jako piłkarz o uznanej już marce i w pełni ją potwierdził. Zdobył osiem bramek jak dotąd i świetnie wkomponował się do zespołu. Powinni go oglądać szczególnie młodzi adepci futbolu, szczególnie wtedy gdy nie ma piłki przy sobie i widać jak inteligentnie potrafi się zachować.

Robert Pryłowski

Napisane przez: Robert Pryłowski dnia 15.03.2010; 21:27