Oklejamy Polskę - kontynuacja

Akcja „Oklejamy Polskę na zielono” jest jak na razie dość rozczarowująca. Zaledwie połowa kibiców, która zdeklarowała się do zakupu Vlepek, ostatecznie wpłaciła pieniądze.

Upłynęło już osiem dni od chwili rozpoczęcia sprzedaży Vlepek CelticPoland.com. Zgłosiło się do nas ponad 30 chętnych, którzy deklarowali chęć ich zakupu. Niestety połowa z dwudziestu pierwszych osób, które potwierdziły zamówienie, nie wpłaciła pieniędzy.

Liczyliśmy na dojrzałość i odpowiedzialność użytkowników tej strony. Czujemy się zawiedzeni i ubolewamy, iż zaledwie jedna osoba poinformowała nas o rezygnacji z zakupu Vlkepek.

Wiemy jednak, że wielu uczciwych kibiców, którzy nie zdążyli z zamówieniem za pierwszym razem, z chęcią zakupiłoby Vlepki teraz. Mamy do dyspozycji 11 wolnych pakietów Vlepek, które czekają na zainteresowanych użytkowników CelticPoland.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na adres: mick.thebhoy@gmail.com. Osoby te otrzymają dalsze informacje dotyczące wpłaty na konto. Realizacja zamówień zostanie rozpoczęta w przeciągu kilku najbliższych dni. Nie będą brane pod uwagę maile od osób, które za pierwszym razem nie dokonały wpłaty.

1 edycja Vlep CelticPoland.com (kliknij, by zobaczyć)

Szczegóły dotyczące płatności:

1 komplet (20 Vlep)  4 zł + 4,00 koszty przesyłki.
2 komplety (40 Vlep) 8 zł + 5,50 koszty przesyłki.
3 komplety (60 Vlep) 13 zł +  7,00 koszty przesyłki

Kibicu, jeśli za pierwszym razem nie otrzymałeś od nas odpowiedzi na maila, oznacza to, iż spóźniłeś się ze swoim zamówieniem. Z racji dużej ilości zapytań nie byliśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie wiadomości.

Napisane przez: Mick Wachowski dnia 26.02.2010; 14:05