CELTIC NEGOCJUJE Z BORUCEM

Celtic rozpoczął negocjacje z Arturem Borucem na temat przedłużenia pobytu Polaka w Glasgow. Jego obecny kontrakt wygasa po zakończeniu sezonu 2010/2011.

Reprezentant Polski, po dość słabym okresie, ostatnimi czasy pokazuje się z jak najlepszej strony. Zainteresowanie jego osobą wyrażają dwa niemieckie kluby, Hamburger SV oraz Bayern Monachium.

Tony Mowbray - poza tym, że zamierza zatrzymać u siebie Polaka - chce uniknąć sytuacji opuszczenia klubu przez Boruca w następnym roku bez jakiejkolwiek korzyści finansowej dla klubu.

- Mogę zdradzić, że negocjacje na linii klub-agenci zawodnika miały miejsce, jednak wszystkie detale pozostają między nami - mówi Mogga.

Fani Celticu obawiali się, że - w związku z niemal pewnym przegranym sezonem ligowym i brakiem awansu do Champions League w następnych rozgrywkach - zarząd klubu z Parkhead będzie próbował sprzedać swoje największe gwiazdy. Mowbray nie chce jednak tracić zawodników, na których opiera swoje plany zbudowania drużyny, która będzie mogła cieszyć się z mistrzostw podczas najbliższych czterech, czy pięciu lat.

Alan Steczko

Napisane przez: Alan Steczko dnia 09.03.2010; 13:11