OŚWIADCZENIE

Z powodu ogromnego sporu w sieci i dywagacji na temat działalności witryny CelticPoland w ostatnich dniach, w imieniu całej redakcji przyznaję, iż nasze zachowanie było dalekie od profesjonalizmu jakiego od niemal 5 lat od nas oczekujecie i użytkowników w pewien sposób urażonych serdecznie za nie przepraszamy.

Jak wytłumaczyć akcje, które miały miejsce na stronie w ostatnich kilku dniach? Nie będzie z tym problemu. Spowodowane one były potężną miłością do klubu, któremu wszyscy kibicujemy i sytuacji w jakiej zespół Celticu się znajduje. W opanowaniu emocji z pewnością nie pomogły również jednostronne decyzje sędziów podczas ostatnich kilku tygodni.

Witryna CelticPoland jest jednak od kilku lat uznawana za profesjonalne źródło informacji dla każdego kibica i neutralnego widza, dlatego jest nam przykro, że część z Was zawiedliśmy. Jako  w pewnym sensie weterani sieciowi nie możemy się w ten sposób usprawiedliwiać. Mimo to, mamy nadzieję, że wszyscy jakoś razem przebrniemy przez te ciężkie czasy, które nadeszły dla naszego klubu i przez kolejne lata będziecie razem z nami śledzić poczynania The Bhoys i świętować wiele sukcesów.

Na zakończenie wiadomość do Panów świętoszków z RangersPoland odnośnie ich wypowiedzi pt. "nigdy na naszej witrynie nie obrażaliśmy Celticu, bądź innego zespołu". Otóż tutaj się mylicie i to srogo. W sezonie, w którym Celtic sięgnął po słynne 3 in a row, na Waszej witrynie regularnie pojawiała się cenzurowana nazwa klubu z Parkhead w artykułach oraz aktualnościach i my doskonale o tym pamiętamy. Jest to małe sprostowanie z naszej strony w tej kwestii, bowiem w odróżnieniu od Was żadnego zamieszania w sieci z tego powodu nie próbowaliśmy wzniecać.

Jednocześnie informujemy, że CelticPoland z dniem dzisiejszym kompletnie odcina się od serwisu FWSN.net i nie życzy sobie, aby nasza marka w jakikolwiek sposób była propagowana na owej witrynie.

Alan Steczko

Napisane przez: Alan Steczko dnia 08.03.2010; 18:29