Mogga spokojny o posadę

Tony Mowbray przyznał, że nie czuje presji związanej z ewentualną utratą stanowiska trenera Celticu Glasgow. Mogga zdaje sobie oczywiście sprawę, że każdy kolejny mecz jest niezwykle istotny i utrata jakichkolwiek punktów zmniejszy szanse drużyny na tytuł mistrzowski niemalże do zera.

- Czytam na swój temat wiele różnych rzeczy w mediach i muszę przyznać, że wiele z nich mnie rozbawiło. Oczywiście przeżywamy kryzys, jednak cały czas jestem trenerem Celticu i koncentruje się na walce o mistrzostwo Szkocji - przyznał Mowbray.

Opiekun The Bhoys zdaje sobie sprawę, że utrata jakichkolwiek punków w meczu z Dundee Utd znacznie zmniejszy szansę nawet na włączenie się do walki o tytuł mistrzowski.

- Patrząc na grę naszej defensywy w ostatnich meczach można stwierdzić, że najbliższy mecz możemy wygrać 4-0, jak również zremisować 4-4. W ostatnich trzech spotkaniach zdobyliśmy 10 bramek, więc o grę w ofensywie jestem spokojny. Mam nadzieję, że wygramy najbliższy mecz co podbuduje morale drużyny przed meczem na Ibrox.

Robert Pryłowski

Napisane przez: Bartosz Wiśniewski dnia 26.02.2010; 00:50