O'Dea: To dla nas ważna lekcja

Młody obrońca Celticu Glasgow, Darren O'Dea przyznał, że bolesna porażka jaką doznał zespół w ubiegłą niedzielę na Ibrox Park może dobrze wpłynąć na nowych piłkarzy.

- Myślę, że moi nowi koledzy zrozumieli co to znaczy przegrać z Rangers występując w barwach Celticu. Mogą oni zauważyć co oznacza ta porażka dla kibiców jak i wszystkich członków naszego zespołu - twierdzi O'Dea.

- Najlepszym sposobem na poprawienie kiepskiego nastroju w zespole jest zwycięstwo w niedzielę z Falkirk. Możemy wtedy wszystko zacząć od początku, jednak zdajemy sobie sprawę, że będzie to ciężki mecz. W tym sezonie przecież jeszcze z tą drużyną nie wygraliśmy.

Rzeczywiście, Celtic dwukrotnie zremisował w lidze z ostatnią drużyną w tabeli. W pierwszym meczu, rozgrywanym na stadionie Falkirk, padł remis 3-3. W drugim spotkaniu, tym razem na Celtic Park, znów zanotowano podział punktów, tym razem mecz zakończył się wynikiem 1-1. Obie drużyny spotkały się również w Pucharze Ligi. Tam górą byli gracze Tony'ego Mowbraya, pokonując przeciwnika na jego terenie aż 4-0.

Robert Pryłowski

Napisane przez: Robert Pryłowski dnia 06.03.2010; 01:27