Crosas: Nie chcę wracać do Hiszpanii

Marc Crosas przyznał, że nie zamierza opuszczać latem Celticu i powrócić do rodzimej Hiszpanii. 22-letni pomocnik, który nie ma miejsca w pierwszym składzie The Bhoys, był ostatnio łączony z transferem do Malagi.

Wychowanek Barcelony stracił uznanie w oczach tymczasowego szkoleniowca Neila Lennona z powodu koszmarnego występu w półfinale Pucharu Szkocji z Ross County. Po tej kompromitującej porażce 23-latek oglądał już mecze tylko z ławki rezerwowych.

- Mam ważny kontakt jeszcze przez dwa lata i zamierzam go wypełnić. Kto wie, może zostanę tu nawet dłużej? Czuję się w Szkocji bardzo dobrze i nie planuję odchodzić - powiedział Hiszpan.

- Glasgow jest pięknym miastem i gdy odwiedza mnie rodzina to widzi, że jestem tu naprawdę szczęśliwy. To jest dla mnie najważniejsze. W piłce niczego nie można być jednak pewnym. Jeśli przyjdzie nowy szkoleniowiec i nie będzie mnie chciał w klubie, będę musiał odejść.

- Od kiedy przyszedł Neil Lennon zagrałem tylko raz przeciwko Ross County. To nie był dla mnie łatwy okres. Na każdym treningu daję z siebie wszystko i liczę na to, że otrzymam swoją szansę w nowym sezonie. Zrobię wszystko, by wtedy ją wykorzystać - dodał Crosas.

Mick Wachowski

Napisane przez: Mick Wachowski dnia 11.05.2010; 12:11