Lennon: Emocje zawsze takie same

W poniedziałkowy wieczór w Glasgow odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa. Swojej ostatniej wypowiedzi na dzień przed derbowym starciem z Rangersami udzielił menedżer The Bhoys, Neil Lennon.

- Po prostu nie mogę się tego doczekać. Czuję się tak jak kilka lat wcześniej, gdy jako 33, 34-latek byłem na boisku jako piłkarz - powiedział Lenny.

- Wszystko jest takie same. To napięcie, presja i oczekiwanie do pierwszego gwizdka. Emocje pozostają te same, bez względu na to czy jesteś na boisku, czy na ławce trenerskiej.

- Jedyną różnicą jest to, że presja ciąży teraz na mnie. To ja wystawiam skład i za niego odpowiadam. Oczywiście chcę wygrać ten mecz, podobnie jak każdy inny. Czy jest to coś innego, bo gramy z Rangersami? Nie da się ukryć, że tak.

Menedżer Celticu odniósł się także do decyzji arbitrów, które wyraźnie krzywdziły nasz zespół w poprzednich derbowych starciach tego sezonu.

- Nie wygraliśmy z nimi od finału Pucharu Ligi i nie wygląda to za dobrze. Musimy więc uczynić to jutro. To wszystko, co możemy zrobić. Liczę, że tego widowiska nie popsują nam sędziowie. Obyśmy po meczu mogli powiedzieć, że dobrze wykonali swoją pracę - zakończył Irlandczyk.

Mick Wachowski

Napisane przez: Mick Wachowski dnia 03.05.2010; 23:30