SZALONY WIECZÓR W GLASGOW

Kibice The Bhoys mieszkający w Glasgow staną wieczorem przed poważnym dylematem. Celtic rozegra dziś dwa spotkania, i to o tej samej porze.

Jak to możliwe? Pierwsza drużyna Neila Lennona zagra wieczorem towarzyskie spotkanie z mistrzem Holandii - AZ Alkmaar. Celtic, który może być już spokojny o drugie miejsce w tabeli, wystawi prawdopodobnie swój najmocniejszy skład.

Lennon będzie chciał z pewnością potraktować ten mecz jako sprawdzian przed letnimi kwalifikacjami do Ligi Mistrzów. Niewykluczone jednak, że w wyjściowej jedenastce zobaczymy kilka niespodzianek.

W tym samym czasie juniorzy naszego klubu rozegrają derbowy mecz z Rangersami. Stawką spotkania będzie Puchar Szkocji. The Bhoys triumfowali w ubiegłym tygodniu w rozgrywkach ligowych. Miejmy nadzieję, że zespół prowadzony przez Stevie'a Fraila i Tommy'ego McIntyre'a potwierdzi swoją wyższość nad juniorami z Ibrox, zdobywając podwójną koronę.

Z racji tego, iż cała Europa żyje półfinałowym meczem LM Barcelony z Interem, żadnego z tych spotkań nie zobaczymy w telewizji. Już o 23 przygotujemy wam jednak podsumowanie wydarzeń zarówno z Parkhead, jak i Hampden Park.

Mick Wachowski

Napisane przez: Mick Wachowski dnia 28.04.2010; 16:47