Komunikat CelticPoland.com

Nawet w takim dniu, jak dziś niektórzy z użytkowników CelticPoland.com nie potrafią powstrzymać się od niecenzuralnych i chamskich komentarzy. To nie pierwszy raz, gdy mamy do czynienia z taką sytuacją na łamach naszego serwisu.

W tym trudnym dla nas czasie, jakim jest kryzys Celtiku Glasgow prosimy Was o takie zachowanie, które nie będzie wystawiać kibicom The Bhoys negatywnej wizytówki. Szczególnie w tej chwili powinniśmy z całego serca wierzyć i kibicować naszym pupilom, a nie obrzucać ich błotem. Nie zapominajmy również o żałobie narodowej, która trwać będzie przez kolejne siedem dni.

Nie jedna porażka nas przybiła, rozgoryczyła. Wielu z Was potrafi powstrzymywać swoje negatywne emocje. Niestety, większa część użytkowników rzuca słowa na wiatr, wszczyna dyskusje na poziomie szkoły podstawowej, które kończą się wzajemnym bluzganiem.

Od dziś każdy z redaktorów Wasze zachowanie traktować będzie ostrzej. Unikanie cenzury, bluzganie, wszczynanie kłótni, niekulturalne dyskusje - w niektórych wypadkach karane będą od razu banowaniem. CelticPoland.com to jedyny polski serwis The Bhoys o tak bogatej historii. Wszyscy spotykamy się tutaj, aby wymienić się poglądami, miło spędzić czas i oderwać się od codziennych obowiązków.

Dziękujemy tym użytkownikom, którzy mimo fatalnej postawy The Hoops potrafią zachować zimną krew. Pozostałych prosimy o większą kulturę. Być może niektórych z Was będziemy musieli pożegnać na stałe!

Redakcja

Napisane przez: Bartosz Wiśniewski dnia 10.04.2010; 17:43