Keane gotowy wystąpić na Hampden Park

Najskuteczniejszy piłkarz Celticu Glasgow, Robbie Keane przyznał, że jest gotowy grać na Hampden Park. Jest to szczególny dzień dla Irlandczyka ponieważ Keane nie grał jeszcze nigdy na stadionie narodowym.

W dzisiejszym meczu Celtic musi zagrać w pełni skoncentrowany jeśli chce zdobyć Puchar Szkocji. Robbie Keane doskonale wie, jak ważną rolę odgrywa w drużynie i sam przyznaje, że zrobi wszystko, by drużyna wygrała w tym sezonie chociaż Puchar.

- Zawsze chciałem zagrać na tym stadionie. To jest coś wspaniałego grać na tym boisku, strzelać bramki, mieć radość z wygrywania meczów. Ten sezon zagraliśmy naprawdę bardzo słabo. Każdy w Celticu zna sytuacje klubową i wie, że Puchar Szkocji na dzień dzisiejszy jest naszym priorytetem.

- Nie wiem zbyt wiele o Ross County. Nie wiem jak grają, kogo mają za największą gwiazdę. Nie przywiązuje zbyt wielkiej wagi do poznania rywala z tego powodu, że z każdym gram tak samo i na każdy mecz koncentruje się identycznie jak na poprzedni.

- Każdy piłkarz marzy grać na wielkim stadionie, zdobywać puchary, grać w finale. Mam nadzieje, że to także spotka mnie na Hampden Park. - Kończy Keane.

 

Michał Banaś

Napisane przez: Mikase dnia 10.04.2010; 09:39