Czy McManus wróci na Celtic Park?

Obrońca Celticu, Stephen McManus, który został wypożyczony do Middlesbrough będzie musiał podjąć decyzje o przyszłości swojej osoby.

McManus na dzień dzisiejszy radzi sobie znakomicie. Obecny menedżer Middlesbrough ma zamiar wykupić swojego ulubieńca na stałe na Riverside. By tak się stało musi dojść go zgody między Strachanem, a Lennonem, który także planuje powrót McManusa na Celtic Park.

Sam piłkarz, który zdobył pierwszą swoją bramkę w Boro twierdzi, że jest szczęśliwy na Riverside. Reprezentant Szkocji jednak sam do końca nie wie co ma zrobić ze swoją osobą i czy opuszczać klub, w którym dobrze mu idzie.

- Nie mam pojęcia co mam zrobić. Radzę sobie tutaj bardzo dobrze, jednak w Celticu spędziłem moje najlepsze lata w karierze. Muszę to jeszcze dobrze przemyśleć i porozmawiać na spokojnie o tym ze Strachanem i Lennonem.

- Jestem tutaj od robienia brudnej roboty i wychodzi mi to dobrze. Jestem zadowolony ze swojej postawy na boisku i będę do końca sezonu dawać z siebie wszystko - kończy McManus.

 

Michał Banaś

Napisane przez: Mikase dnia 09.04.2010; 15:09