Hinkel liczy na zwycięstwo

Prawy obrońca Celticu Glasgow, Andreas Hinkel liczy, że "The Bhoys" dobrze zaprezentują się w sobotnim spotkaniu z Ross County i awansują do finału Scottish Cup. Niemiecki defensor ma duże szanse wystąpić w pierwszym składzie Celticu, dzięki czemu może walnie przyczynić się do osiągnięcia upragnionego celu.

- Zagrałem dobre spotkanie przeciwko Dundee Utd w ubiegłym roku w rozgrywkach o puchar ligi. Później przyszedł wygrany finał z Rangers, co dla każdego fana Celticu miało szczególne znaczenie - wspomina niemiecki zawodnik.

- Wydaje mi się, że w tym roku mamy również duże szanse wygrać krajowe rozgrywki, tym razem puchar kraju. Musimy wygrać tylko dwa spotkania i będziemy mogli cieszyć się ze zwycięstwa w tych prestiżowych rozgrywkach - przyznał Hinkel.

Niemiecki piłkarz zagrał w podstawowym składzie w dwóch ostatnich spotkaniach Celticu Glasgow. Wydaje się, że ma pewne miejsce w składzie zespołu i powinniśmy obejrzeć go w sobotnim meczu, tym bardziej, że o zawodniku bardzo ciepło wypowiada się nowy szkoleniowiec drużyny - Neil Lennon.

Robert Pryłowski

 

Napisane przez: Robert Pryłowski dnia 07.04.2010; 19:42