Larsson łączony z pracą menedżera Celticu

Żywa legenda Celticu Glasgow, Henrik Larsson przyznał, że jeżeli dostałby propozycję pracy jako menedżer "The Bhoys" z chęcią by ją przyjął.

Popularny w Glasgow "Henka" jest za tym, by wrócić na Celtic Park ze względu na zamiłowanie do klubu, a także świetnych kibiców. Henrik Larsson, jak podaje "Team Talk" jest jednym z kandydatów do objęcia stanowiska menedżera Celticu z powodu zwolnienia Tony'ego Mowbraya.

- Zawsze będę związany z Celtikiem. To dla mnie wielki zaszczyt, że jestem w gronie zainteresowań zarządu.

- Niesprawiedliwe w tym wszystkim jest to, że już mówią o pracy innego człowieka. Przecież ja jeszcze nic nie powiedziałem, przyszłość pokaże czy dostane tą pracę, czy też nie.

Miejsce pracy w roli menedżera na dzień dzisiejszy zajął były kapitan Celticu, Neil Lennon. Sam Larsson twierdzi, że jeżeli Celtic utrzyma drugą pozycję w lidze i wygra Puchar Szkocji, to zarząd nie zmieni menedżera, a dzięki temu "Leny" będzie czuł się bezpieczny.

- Jeśli Celtic wygra Puchar Szkocji, to jego praca zostanie doceniona przez zarząd, wtedy już na pewno będziemy znać odpowiedź na pytanie kto miałby zostać menedżerem Celticu. - Kończy Szwed.

Michał Banaś

Napisane przez: Mikase dnia 07.04.2010; 14:57