JESTEŚMY Z WAMI OD PIĘCIU LAT!

Z radością informujemy, iż CelticPoland.com obchodzi dziś 5 urodziny! Jesteśmy z wami od kwietnia 2005 roku i wierzymy, że zostaniemy waszym najlepszym źródłem informacji o naszym klubie na kolejne lata.

Nasza strona jest dowodem na to, że prawdziwi i wierni kibice The Bhoys byli w Polsce na długo przed tak zwaną "erą Boruca i Żurawskiego". Początki strony założonej przed pięcioma laty przez Alana Steczko nie były łatwe. Ciężka praca przyniosła jednak wspaniały efekty.

CelticPoland jest nie tylko najstarszą, ale przede wszystkim największą stroną o tematyce Celticu w naszym kraju. Jej twórcy nie śmieli przypuszczać, że już kilka lat później witryna ta zyska popularność nie tylko w całej Polsce, ale i na Wyspach. Dzięki bliskim kontaktom z klubem wielokrotnie jako pierwsi informowaliśmy was o ważnych wydarzeniach z Celtic Park, a także przeprowadzaliśmy wywiady z piłkarzami - Thomasem Gravesenem i Łukaszem Załuską.

Mimo braku poważnej konkurencji na rynku nie zamierzamy stać w miejscu. W planach redakcji są kolejne akcje z gadżetami, a także rejestracja CP.com w samej siedzibie klubu.

Nasza strona, podobnie jak Celtic, ma w sobie magię. Kochamy ten zespół i wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez pisania o The Bhoys. Miejmy nadzieję, że w dalszym ciągu będziecie nam towarzyszyć i razem z nami współtworzyć historię tej witryny. Tak wspaniały klub jak Celtic zasłużył na godną reprezentację w naszym kraju!

Hail Hail!

Napisane przez: Mick Wachowski dnia 05.04.2010; 02:02