AWARIA. PRZEPRASZAMY!

Hail hail! CelticPoland.com, po ponad 24 godzinach przerwy, powraca ponownie. Działalność strony była chwilowo zawieszona z powodu poważnej awarii serwera. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Była to najpoważniejsza awaria w blisko pięcioletniej historii naszej strony. Nie wykluczamy, iż ktoś wkradł się na nasz serwer. Z przykrością musimy  poinformować, iż skasowaniu uległy wszystkie dane, począwszy na newsach, działach, a kończąc na waszych kontach.

Postanowiliśmy powrócić do sieci już dziś tylko i wyłącznie ze względu na kluczowe wydarzenie sezonu – niedzielne Old Firm Derby. Uważamy, że brak CelticPoland w tak istotnych dniach byłby wielką stratą dla polskich kibiców The Hoops. Z góry uprzedzamy jednak, iż potrzeba trochę czasu, by strona powróciła do dawnej sprawności.

Prosimy was o ponowne założenie kont. Jak wspominaliśmy wyżej, z powodu awarii wszystkie profile użytkowników zostały usunięte.

Liczymy na waszą cierpliwość i zrozumienie. Miejmy nadzieję, że podobna sytuacja nie będzie miała miejsca w przyszłości.

Redakcja CelticPoland.com

Napisane przez: Mick Wachowski dnia 25.02.2010; 21:55