Wilson na celowniku Fulham

Jak informuje BBC Sport, Fulham FC interesuje się dwoma zawodnikami ze Scottish Premier League. Jednym z nich jest defensor Celticu, Mark Wilson, a drugim Paul Hanlon z Hibernianu. Wysłannicy z Londynu byli obecni na trybach w czasie sobotniego spotkania tych zespołów na Celtic Park.
Wilson, który prezentował wysoką formę w drugiej części poprzedniego sezonu, w ostatnich tygodniach ponownie zmagał się z kontuzjami. Reprezentant Szkocji powrócił na boisko kilka dni temu i rozegrał oba spotkania ze wspomnianym Hibernianem - najpierw w Pucharze Ligi, a następnie w SPL.
Spekuluje się, że były defensor Dundee United nie ma przy obecnie formie szans na zachowanie miejsca w wyjściowym składzie. O grę na prawej stronie obrony rywalizują także Adam Matthews (ostatnio wyjątkowo występował na innej pozycji) oraz Cha Du-Ri (kontuzjowany). Jeżeli Fulham złoży w styczniu konkretną ofertę transferu, 27-latek otrzyma prawdopodobnie zgodę na opuszczenie Celticu.
Mick WACHOWSKI
Następny meczOstatni mecz
31.07.2012 / 20:45 - nieznany
Tabela SPLTerminarz
| 1. | Celtic | 38 | 84-21 | 93 |
| 2. | Rangers | 38 | 77-28 | 73 |
| 3. | Motherwell | 38 | 49-44 | 62 |
| 4. | Dundee United | 38 | 62-50 | 59 |
| 5. | Hearts | 38 | 45-43 | 52 |
Zdjęcie tygodniaVideo tygodnia
Gary Hooper. Król strzelców SPL







