Newcastle oglądało Browna

Od dziś do końca kontraktu Scotta Browna pozostało równo sześć miesięcy. Oznacza to, że począwszy od czwartku szkocki pomocnik może podpisać przedwstępną umowę z klubem, którego szeregi zasiliłby w letnim oknie transferowym. Wczoraj potwierdziły się także doniesienia o zainteresowaniu 26-latkiem Newcastle United.
Podczas środowego meczu na Parkhead na trybunach zasiadał drugi trener angielskiej drużyny - Willie Donachie. Gdyby Brown porozumiał się z popularnymi Srokami już teraz, odszedłby latem na zasadzie prawa Bosmana. Oznacza to, że Celtic nie otrzymałby wówczas za niego oni jednego funta.
Jak już pisaliśmy, o całej sytuacji wypowiedział się wczoraj menedżer The Bhoys, Neil Lennon: - Myślę, że jesteśmy blisko sfinalizowania jego kontraktu. Uważam, że Brown chce z nami zostać i nie sądzę, byśmy byli daleko od porozumienia. Są pewne komplikacje, ale sobie z nimi poradzimy - przekonywał Irlandczyk.
Maciej HABUDA
Źródło: express.co.ukNastępny meczOstatni mecz
31.07.2012 / 20:45 - nieznany
Tabela SPLTerminarz
| 1. | Celtic | 38 | 84-21 | 93 |
| 2. | Rangers | 38 | 77-28 | 73 |
| 3. | Motherwell | 38 | 49-44 | 62 |
| 4. | Dundee United | 38 | 62-50 | 59 |
| 5. | Hearts | 38 | 45-43 | 52 |
Zdjęcie tygodniaVideo tygodnia
Gary Hooper. Król strzelców SPL







