McGinn: League One jest taka sama jak SPL
Wypożyczony z Celticu do Brentford Irlandzki pomocnik - Niall McGinn wyznał dziś, iż w jego ocenie League One i Scottish Premier League to ligi na tym samym poziomie. 24-latek daje tym samym do zrozumienia, że trafiając do Anglii, nie uczynił kroku w tył.
Pomocnik, który regularnie broni barw reprezentacji Irlandii Północnej, kontrakt z ekipą z Parkhead podpisał przed trzema laty i od tamtego czasu zaliczył jedynie 14 występów w barwach pierwszej drużyny. Tyle samo razy McGinn bronił barw Brentford, w którym przebywa zaledwie od początku tego sezonu.
- Nie wydaje mi się żeby była jakaś wielka różnica pomiędzy League One a SPL. Tu gdzie teraz gram jest dużo większa konkurencja, bo grając w Szkocji w walce o mistrzostwo liczyły się trzy lub cztery drużyny - oznajmił Irlandczyk na łamach London24.
- Grając dla Celticu jesteśmy praktycznie zawsze faworytami. Występując w barwach Brentford wiem, że każde spotkanie jest trudne i trzeba włożyć w nie wiele wysiłku. League One to bardzo wyrównana liga i trzeba się mocno napracować by awansować wyżej - podsumował McGinn.
Maciej HABUDA
Źródło: stv.comNastępny meczOstatni mecz
22.05.2012 / 20:45 - Carrow Road
Tabela SPLTerminarz
| 1. | Celtic | 38 | 84-21 | 93 |
| 2. | Rangers | 38 | 77-28 | 73 |
| 3. | Motherwell | 38 | 49-44 | 62 |
| 4. | Dundee United | 38 | 62-50 | 59 |
| 5. | Hearts | 38 | 45-43 | 52 |
Zdjęcie tygodniaVideo tygodnia
Gary Hooper. Król strzelców SPL








