Hooiveld woli Championship
Jos Hooiveld wyznał dziś w rozmowie z BBC, że chciałby pozostać w Southampton dłużej niż do lata - kiedy kończy się jego wypożyczenie z Celticu. Obrońca, który występował w tamtym sezonie w szwedzkim Kobenhavn, regularnie broni w tym roku barw swojej drużyny i w 11 meczach zdobył jak dotąd trzy bramki.
28-latek jest jednym z ośmiu piłkarzy The Bhoys, którzy występują na wypożyczeniach. Holender od momentu przybycia do Anglii znajduje się w wysokiej formie i pokazuje to regularnie wpisując się na listę strzelców. Hooiveld był wczoraj bohaterem Southampton, gdyż jego bramka dała po raz kolejny trzy punkty obecnemu liderowi Championship.
- Jestem w Anglii od stycznia i chciałbym tu pozostać - wyznał Hooiveld. - Bardzo się cieszę, że strzeliłem tego gola, tym bardziej, że dał nam on zwycięstwo. Coraz lepiej zaczynam się rozumieć z Jose Fonte (drugi stoper Southampton - red.). Potrzeba nam jednak jeszcze trochę czasu, by dobrze się poznać.
- Nie rozmawiałem jeszcze z nikim o mojej przyszłości, lecz bardzo mi się tu podoba, a menedżer we mnie wierzy. Chętnie zostałbym tu zostać na dłużej - podsumował Hooiveld.
Maciej HABUDA
Źródło: BBCNastępny meczOstatni mecz
22.05.2012 / 20:45 - Carrow Road
Tabela SPLTerminarz
| 1. | Celtic | 38 | 84-21 | 93 |
| 2. | Rangers | 38 | 77-28 | 73 |
| 3. | Motherwell | 38 | 49-44 | 62 |
| 4. | Dundee United | 38 | 62-50 | 59 |
| 5. | Hearts | 38 | 45-43 | 52 |
Zdjęcie tygodniaVideo tygodnia
Gary Hooper. Król strzelców SPL








