Forrest: Samaras to gracz światowej klasy
Jeden z najbardziej perspektywicznych szkockich piłkarzy, James Forrest wypowiedział się na temat gwiazdy ostatnich tygodni - Georgiosa Samarasa. 20-latek twierdzi, że cała drużyna na czele z menedżerem wierzy w Greka i zdaje sobie sprawę, że jest on pewnym punktem zespołu.
- Wszyscy koledzy uważają, że Georgios to zawodnik klasy światowej. To świetny piłkarz, a forma w której się obecnie znajduje tylko to potwierdza. Miał ogromny udział przy naszym drugim golu z St. Johnstone. Naprawdę świetnie wtedy do mnie zagrał. Podobnie było we Włoszech w zeszłym tygodniu, a także w wielu innych meczach w tym sezonie. Menedżer w niego wierzy, podobnie jak piłkarze. Jego gra przynosi całej drużynie wiele korzyści - przekonywał Forrest.
Pretendent do gry w reprezentacji Wielkiej Brytanii podczas Olimpiady w 2012 roku opowiedział także o tym jak postrzega następnego przeciwnika, jakim jest Kilmarnock: - Lubią podawać długie piłki i utrzymywać pozycje. Zawsze trudno nam się grało na Rugby Park, także w tym sezonie, więc wiemy, że to będzie ciężkie spotkanie. Jednak trzeba pamiętać, że nie ma łatwych meczów.
- Naszym celem jest oczywiście zwycięstwo. Ostatnimi czasy gramy dobrze i budujemy pewność siebie. Między innymi do tego potrzebne są nam wygrane - podsumował Szkot.
Maciej HABUDA
Źródło: Daily RecordNastępny meczOstatni mecz
22.05.2012 / 20:45 - Carrow Road
Tabela SPLTerminarz
| 1. | Celtic | 38 | 84-21 | 93 |
| 2. | Rangers | 38 | 77-28 | 73 |
| 3. | Motherwell | 38 | 49-44 | 62 |
| 4. | Dundee United | 38 | 62-50 | 59 |
| 5. | Hearts | 38 | 45-43 | 52 |
Zdjęcie tygodniaVideo tygodnia
Gary Hooper. Król strzelców SPL








